Data publikacji: 2023-06-10

Szanowni Państwo,

już 8 raz – jako Studenckie Koło Naukowe Dietetyki Klinicznej Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu – mamy zaszczyt zaprosić Państwa na Ogólnopolską Konferencję Naukową „Dietoterapia Zaburzeń Metabolicznych”.

Wiemy jak ważna jest wymiana doświadczeń między specjalistami i studentami dietetyki, dlatego zapraszamy już w czerwcu do Poznania.

Termin:
Konferencja odbędzie się w dniach 10-11 czerwca 2023 r.

Miejsce:
Centrum Biologii Medycznej UMP, ul. Rokietnicka 8, Poznań

» Dzień wykładowy – 10.06.2023 r., godz. 9:00-17:00

Zaproszeni Prelegenci poruszą aktualne tematy związane z dietoterapią zaburzeń metabolicznych –Zapisz się!

» Dzień warsztatowy – 11.06.2023 r., godz. 9:00-14:30

Oferujemy dla Państwa trzy tematy warsztatowe prowadzone przez specjalistów praktyków w swojej dziedzinie. Warsztaty będą przeprowadzone w małych grupach.

• Warsztat 1 – „Planowanie terapii żywieniowej w chorobie otyłościowej” – dr n. med. Katarzyna Pastusiak – Zapisz się!
  • Warsztat 2 – „Dieta bezglutenowa od teorii do praktyki” – dr n. med. Martyna Marciniak – Zapisz się!
  • Warsztat 3 – „Trudne przypadki w gabinecie dietetyka – case study” – dr n. med. Małgorzata Moszak – Zapisz się!

Organizatorem konferencji jest Studenckie Koło Naukowe Dietetyki Klinicznej Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu.

Zapraszamy do kontaktu: konferencjadzm@gmail.com lub skpp.diet@gmail.com.

Do zobaczenia!