Data publikacji: 2020-05-08

Drodzy Maturzyści!

Jesteście zainteresowani podjęciem studiów na Uniwersytecie Medycznym im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu? Chcecie poznać nasze kierunki studiów, zasady i terminy rekrutacji? Chcecie posłuchać o warunkach w jakich uczą się nasi studenci, o akademikach, stypendiach i perspektywach na przyszłość?

Spotkajmy się on-line na Wirtualnych Drzwiach Otwartych Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu!

Inicjatywa będzie transmitowana na facebookowym wydarzeniu Wirtualnych Drzwi Otwartych UMP w dniach 8-10 maja 2020 r. Startujemy w piątek punktualnie o godzinie 12:00!

Program Wirtualnych Drzwi Otwartych UMP:

1. Wykłady
    • dr hab. Edyta Mądry „Recepta na stres. Przepis na szczęście”
    • dr hab. Marcin Żarowski „Dlaczego jesteśmy niewyspani?”
    • dr hab. Piotr Rzymski „Czego powinna nauczyć ludzkość pandemia COVID-19?”
  2. Prezentacje kierunków studiów
    • szczegółowe informacje na temat przedstawianych kierunków pojawią się już wkrótce w opisie wydarzenia
  3. Prezentacje organizacji studenckich
    • Rada Uczelniana Samorządu Studenckiego UMP
    • Chór UMP
    • ASK Soli Deo
    • Studenckie Towarzystwo Diagnostów Laboratoryjnych
    • Polskie Towarzystwo Studentów Stomatologii
  4. Wykład Rady Uczelnianej Samorządu Studenckiego „Dlaczego warto studiować i to właśnie na UMP?”
  5. Sesja pytań i odpowiedzi z Działem Rekrutacji

Maturzystów, absolwentów studiów I stopnia oraz wszystkich zainteresowanych studiowaniem na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu już dziś zapraszamy – spotkajmy się w necie.

Więcej szczegółów już niebawem – śledźcie nasze wydarzenie!