Data publikacji: 2017-03-23

Szpital Kliniczny Przemienienia Pańskiego Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu serdecznie zaprasza do udziału w Konferencji „Diagnostyka w postępowaniu onkologicznym – gorące tematy 2017 r.”, która odbędzie się w dniach 23-24 marca 2017 r. Konferencja realizowana jest w ramach projektu „Wielkopolska Onkologia”. Jednym ze znamienitych prelegentów będzie Lucian R. Chirieac MD Associate Professor of Pathology Harvard Medical School.

Konferencja oferuje kompleksowe omówienie tematów związanych z:

• nowoczesną diagnostyką onkologiczną w leczeniu nowotworów – panel dla diagnostów laboratoryjnych,
  • diagnostyką obrazową i zastosowaniem nowoczesnych rozwiązań w profilaktyce i leczeniu onkologicznym – panel dla lekarzy rodzinnych, pulmonologów, internistów, onkologów, techników, radiologów,
  • diagnostyką patomorfologiczną – panel dla histopatologów pulmonologicznych, pulmonologów, onkologów pulmonologicznych,
  • psychoonkologią i komunikacją – panel dla lekarzy, pielęgniarek, psychologów, kadr związanych z obsługą pacjenta.

Udział w konferencji jest bezpłatny.

Rejestracja przez formularz zgłoszeniowy: www.wielkopolskaonkologia.pl/konferencja2017