Data publikacji: 2017-03-17

20 marca 2017 r. rozpoczyna się rekrutacja na praktyki wakacyjne w ramach umów międzyuczelnianych współfinansowanych przez naszą Uczelnię. Dokumenty należy składać do 12 kwietnia 2017 r. w Dziale Współpracy Międzynarodowej Integracji Europejskiej, ul. Fredry 10, pokoje nr 116 i 122, w godz. 7:30 – 16:00.

» Regulamin naboru

Uwaga zgodnie z regulaminem do aplikacji należy dołączyć potwierdzenie znajomości języka obcego. Może to być certyfikat państwowy, matura międzynarodowa bądź potwierdzenie ze Studium Języków Obcych UMP (prosimy o zgłoszenie się na dyżur lektora danego języka i przystąpienie do egzaminu).

Wydruk wyniku egzaminu z WISUSa lub ksero z indeksu nie spełnia warunków regulaminu.

OFERTA PRAKTYK:

• Japonia -Tokio – kierunek lekarski;
    wyjazd w terminie 29.07.26.08.2017 r.
    UMP dofinansuje podróż do kwoty 2500 zł oraz zapewni ubezpieczenie zdrowotne,
    Uniwersytet goszczący zapewni bezpłatne zakwaterowanie w uczelnianym akademiku i kieszonkowe w kwocie 50 000 jenów.
  • Peru-Chimbote – kierunek lekarski;
    wyjazd w terminie: sierpień 2017 r. (4 tygodnie)
    Wymagana znajomość języka hiszpańskiego.
    UMP dofinansuje podróż do kwoty 2500 zł oraz zapewni ubezpieczenie zdrowotne,
    Uniwersytet goszczący zapewni bezpłatne zakwaterowanie w mieszkaniu prywatnym i częściowe wyżywienie.
  • Gruzja-Tbilisi – kierunek lekarski i lekarsko-dentystyczny;
    termin 15-28.07.2017 r.
    UMP dofinansuje podróż do kwoty 800 zł oraz zapewni ubezpieczenie zdrowotne,
    Uniwersytet goszczący zapewni bezpłatne zakwaterowanie w mieszkaniu prywatnym, nie zapewnia wyżywienia.
  • Mołdawia – Kiszyniów – kierunek lekarski, lekarsko-dentystyczny, farmacja
    Termin: 3-16.09.2017 r.
    UMP dofinansuje podróż do kwoty 800 zł oraz zapewni ubezpieczenie zdrowotne,
    Uniwersytet goszczący zapewni bezpłatne zakwaterowanie w uczelnianym akademiku oraz śniadania i obiady.
  • Niemcy-Halle – kierunek lekarski,
    termin: 4 tygodnie września 2017 r.
    Wymagana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
    UMP dofinansuje podróż do kwoty 400 zł oraz zapewni ubezpieczenie zdrowotne,
    Uniwersytet goszczący zapewni bezpłatne zakwaterowanie w uczelnianym akademiku oraz kieszonkowe na wyżywienie.