Data publikacji: 2022-02-09

Ze względu na wagę społeczną i aspekt kształcenia kadr medycznych ośmielę się powiedzieć, że budowa Centralnego Zintegrowanego Szpitala Klinicznego w Poznaniu to najważniejsza inwestycja medyczna w Polsce – mówi prof. Andrzej Tykarski, Rektor Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu, nagrodzony tytułem „Lider Roku 2021 w Ochronie Zdrowia – działalność edukacyjno-szkoleniowa” w konkursie „Sukces Roku”.

Nie tylko o Centralnym Zintegrowanym Szpitalu Klinicznym, ale również o Collegium Pharmaceuticum – czyli spełnionym po 74 latach marzeniu pracowników Wydziału Farmaceutycznego – oraz o kondycji naszego Uniwersytetu w dobie pandemii COVID-19 przeczytacie Państwo w najnowszym wywiadzie udzielonym przez JM Rektora prof. Andrzeja Tykarskiego na okoliczność przyznanego wyróżnienia.

Zapraszamy do lektury:
www.termedia.pl/mz/Praca-dla-dobra-wspolnego,45522.html