Data publikacji: 2019-01-30

Posiedzenie Senatu Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu w dniu 30 stycznia 2019 r. nabrało uroczystego charakteru poprzez wręczenie zasłużonym pracownikom naszej Uczelni nagród Ministra Zdrowia.

Z rąk JM Rektora prof. dra hab. Andrzeja Tykarskiego nagrody odebrali:

• Prof. dr hab. Ewa Wender-Ożegowska – nagroda Ministra Zdrowia za osiągnięcia organizacyjne, polegające na podniesieniu jakości dydaktyki i kształcenia oraz prowadzonych w uczelni badań naukowych i prac rozwojowych.
  • Prof. dr hab. Barbara Steinborn – nagroda Ministra Zdrowia za osiągnięcia dydaktyczne, a w szczególności za redakcję naukową wybitnego podręcznika pt. „Neurologia wieku rozwojowego”.
  • Prof. dr hab. Joanna Twarowska-Hauser – nagroda Ministra Zdrowia za całokształt dorobku, obejmującego osiągnięcia naukowe, dydaktyczne i organizacyjne.
  • Dr n. med. Jan Krzysztof Nowak – nagroda Ministra Zdrowia za osiągnięcia naukowe będące podstawą nadania stopnia naukowego doktora, w tym za cykl prac pt. „Nowe metody diagnostyczne w gastroenterologii dziecięcej”.

Serdecznie gratulujemy!